Juhatuse liikmed

 

Martin Tikk - TMNK Esimees, Noortefond

Õpin Eesti Maaülikoolis loodusturismi teisel kursusel. Vabal ajal veedan aega lähedastega, teen trenni ja püüan palju looduses liikuda. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, et oma vaba aja hulka vähendada ning ennast arendada. Soovin, et Tartumaa Noortekogul

oleks oma kindel koht Tartumaa noorte elus.

Triinu Aru - Avaliku suhete valdkond

Hetkel ei  tegele õppimisega, vaid seiklen ringi. Vabal ajal meeldib mulle tegeleda fotograafia, rahvatantsu, jooksmise, laulmise ja joonistamisega. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, kuna tahtsin muuta noorte elu aktiivsemaks ja ennast arendada.

 

Täisliikmed

 

Anni Marii Lepik - Avaliku suhete valdkond

Ma õpin Tartu Tamme Gümnaasiumis 10. klassis IT suunas. Kooli kõrvalt tegelen igat sorti kunstiga ja vabatahtliku tööga. Noortekoguga liitusin peaaegu aasta tagasi, siis ma ei teadnud veel midagi sellest organisatsioonist. Teadsin vaid, et saan üritusi korraldada ja kuna ma tahtsin seda teha, siis liitusin ka Noortekoguga.

 

 

Merliyn Assak - Personali valdkond

Õpin Elva Gümnaasiumis 8. klassis. Mulle meeldib vabal ajal tegeleda Tartumaa Noortekogu ja õpilasesindusega. Olen ka vabatahtlik noortekeskuses, tegelen ka neidudekooriga. Ma liitusin noortekoguga, sest tahan saada kogemusi ja toredaid elamusi seoses majanduse, äri ja karjääriga. Mulle ka väga meeldib noori aitada ja kui kellegil on mingi mure, siis ma alati aitan. Korraldan meeleldi üritusi. Peale selle olen ka suur aktivist. Tegelen võimalikult paljude asjadega. Mulle meeldib ka elektriku töö ning keemia, füüsika ja matemaatika.

 

 

 Reelika Punkar - Noortevolikogude valdkond

Õpin Elva Gümnaasiumi 9. klassis. Mulle meeldib küpsetada ja tegelen fotograafiaga. Liitusin TMNK-ga, kuna soovisin saada uusi kogemusi, tehes erinevate inimestega koostööd.

 

 

 Ketlyn Kaldma - Õpilasesindused

Õpin Kuuste koolis 9. klassis. Vabal ajal meeldib mulle sõpradega aega veeta, pildistamas käia, tantsida, laulda ja tegeleda näitlemisega. Liitusin noortekoguga, kuna tahtsin oma vabat aega produktiivselt sisustada.

 

 

 Käti-Eliise Tobre - Õpilasesindused 

Õpin Puhja Koolis 9. klassis ja edasi lähen õppima Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumisse. Vabal ajal olen aktiivne ja käin sõpradega väljas. Veel meeldib mulle jõusaalis trenni teha, lugeda palju raamatuid ja joonistada. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest tahan  panustada koolinoorte ellu ja tegeleda millegi enama kui õpilasesindusega.

 

Kadi Mandel - Avaliku suhete valdkond 

Õpin Kuuste koolis. Vabal ajal meeldib mulle tantsida, jooksmas käia ja joonistada. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, kuna sõbranna kutsus.

 

 

Rene Saareots - Personali valdkond

Hetkel ei tegele õppimisega, vaid hoopis töötan. Vabal ajal meeldib mulle olla sõpradega ja arvutis mänge mängida. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest soovisin kuidagi oma vaba aega sisustada ja tahtsin rohkem uusi tuttavaid saada.

 

Sirli Siret Sepping - Avaliku suhete valdkond

Õpin Räpina ühisgümnaasiumis 8. Klassis. Hobideks on tänavatants (hip-hop), enesekaitse, fotograafia, kaitseliiduga tegelemine, sportimine ja vibu laskmine. Olen alati tahtnud Tartumaa Noortekoguga liituda, kuid varem ei tekkinud seda võimalust.

 

 

Toetaja liikmed

 

  Rene Venturini

Mina õpin Ülenurme Gümnaasiumis reaalsuunas. Mulle meeldib tegeleda vabal ajal spordiga ja piltide töötlemisega. Liitusin Tartumaa Noortekoguga, sest tahtsin proovida midagi uut ja põnevat enda elus.

 

 

 

 

<br>Avaleht

<br>Noortekogu

<br>Liikmed

<br>Üritused

<br>Kontakt

<br>Noortefond

Kontakt:

MTÜ Tartumaa Noortekogu

Registrikood: 80284626

Martin Tikk +372.53267516

info@tartumaanoored.ee